sobota, 3 grudnia 2011

Zagracie z nami?

Nowy Rok zbliża się coraz większymi krokami a wraz z Nowym Rokiem zbliża się kolejny, już XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który tym razem zaplanowano na 8 stycznia 2012 r. Pamiętam, jaką frajdę miałam jeszcze w liceum, pracując jako wolontariusz i zbierając na ulicach pieniądze do puszek. Czułam wtedy, że jestem częścią czegoś ważnego.

Dziś znowu mam okazję się tak poczuć i tym uczuciem chciałabym zarazić również i Was. Producent kosmetyków do włosów KEMON zaprosił mnie do wspólnej gry na rzecz WOŚP. Już od 2004 r. salonu fryzjerskie na terenie całej Polski zbierają fundusze dla fundacji. W dotychczasowych sześciu finałach fryzjerzy zebrali niebagatelną sumę 851 519,70 zł! W zeszłym roku udało się zebrać 170 748,57 zł, w tym roku fundusze zbierane są na urządzenia do ratowania życia wcześniaków oraz na pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Gromadząc wspólnie siły, może 8 stycznia uda nam się pobić ten rekord?Jak możemy pomóc? 
Maskotką akcji jest Nomek, pluszowy chłopiec trzymający w rękach wośpowe serduszko. Już dzisiaj możecie polubić go na Facebook`u (>>>KLIK<<<) i rozreklamować akcję wśród znajomych (oficjalną stronę akcji znajdziecie >>>TUTAJ<<<). Wkrótce wiele blogów kosmetycznych, w tym i mojaKOSMETYKOmania, wystawi Nomki sygnowane własnym imieniem w specjalnym serwisie aukcyjnym allegro. Dochód ze sprzedaży w całości wesprze konto WOŚP. Akcja ruszy najprawdopodobniej 10 grudnia, więc bądźcie w gotowości :))). O rozpoczęciu nie omieszkam Was oczywiście poinformować :D.

Więc jak będzie, zagracie z nami?:)))
 

12 komentarzy:

 1. Zawsze gram, na ile tylko mogę. :D
  Jak dziecię podrośnie z rok, to będzie też czynnie z mamuśką grać. ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Vila, słusznie, trzeba dawać dobry przykład pociechom:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja gram od 10 lat, a mam 14, na początku pomagałam siostrze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jagisia212, mogę tylko pogratulować tak długiego stażu dla WOŚP:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. swirrruska, też tak sądzę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szanowna Pani
  Nie chcę atakować(sama bardzo dlugo żyłam w takim braku świadomości a kocham pomagac i czynię to w inny sposób) ale polecam poczytać sensowne artykuły na temat tego jak działa WOŚP.
  Nie chodzi tu o to ile przejada sam pan Owsiak(choć nie uważam aby to było bez znaczenia) ale jaki związek cała ta nadająca się do kryminału organizacja ma powiązania z naszymi jakże "wspaniałymi" politykami.
  Na sam początek informacja , że tyle ile zbierze Pan Owsiak państwo odlicza sobie od kwoty którą przeznaczyłoby na służbę zdrowia:) Politycy mają więcej do przejedzenia -wspaniale!!! Tak więc cieszmy się jak dzieci i wspierajmy kryminalistów.
  Podkreślę , że nie krytykuję Pani , po prostu czuję potrzebę uczynienia tego co w mojej opinii najwłaściwsze na widok tego typu posta.

  Szczerze pozdrawiam i liczę na usunięcie posta:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale, że jako to liczysz na usunięcie posta? ;P Zgłupiałam, ale komentować nie będę, bo dyskusja zbędna.

  Mój synek w maju skończy dopiero 3 latka, myślę więc że w następnej zbiórce trochę się już przydamy. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Każdy ma prawo do swojej opinii, więc zarówno post jak i komentarz zostaje. Szkoda jednak, że autorka się nie podpisała.

  OdpowiedzUsuń
 9. Popieram i przyłączam się. A hejterów nie brak. Jeśli chodzi o Owsiaka i orkiestrę to dzięki niemu moja już 8 letnia siostra miała pełen zakres badań i zawczasu wykryto nieprawidłowości i wyleczono. Nie wszyscy są idealni. Dopóki czynią dobro dla innych nie obchodzi mnie z kim wchodzą w spółki.

  OdpowiedzUsuń
 10. W tym roku zamierzam wraz z koleżankami pójść krok na przód w swoich dizałaniach i oprócz działalności wośp w naszej szkole ruszamy z puszkami na ulice faktycznie towarzyszy to uczucie że robimy coś więcej niż inni ;)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...